WhatsApp

İzmir Saha Filesi

Spor alanlarında özellikle toplarla oynanan oyun alanlarında topların dışarı veya çıkmasını istemediğimiz alanlar için kullanılan ağlara saha filesi denir. İzmir saha filesi uygulamaları sırasında yapılan en önemli husus filelerin uzun ömürlü ve sağlam olmasıdır. Bunun yanı sıra hava şartlarına karşı dayanıklı ve sürtünmelere karşıda mukavemetlidir. Genellikle göz aralıkları 15 cm tercih edilir. Bunun yanı sıra 12 cm ve 10 cm de kullanılmaktadır.

İZMİR SAHA TAVAN FİLESİ

Futbol maçlarının yapıldığı ve çok sevilen halı sahalarda özel olarak üretilen ve çevreleyen ağlara saha filesi denir.. Bu fileler futbol oynarken topların geçmeyecek şekilde üretimi yapılmaktadır. Topun dışarı çıkmasına engel olma amacıyla İzmir saha tavan filesi kullanılır. Topun saha dışına çıkmasını engelleyen bu yapı sporun da kaldığı yerden devam etmesine olanak verir. Korumayı futbol standartları içerisinde gerçekleştirerek sporun eğlence soluğunu yarıda bıraktırmaz. Futbolda oynanan sporun dışarı çıkmasından dolayı hem oyunda beklemeye neden olur hem de dışarıdan topun alınması zahmetli adımlarla gerçekleşir. Ancak bu sistem sayesinde bunun gibi dertlerle uğraşmaya gerek kalmaz. Saha filesinin bir çok faydası bulunur. Seyircilerin bulunduğu tiribüne topun geçmemesini sağlar.

Halı Saha Tavan Filesi Kullanımı

 

Halı saha içerisinde maç yapmak için gelen insanları büyük bir dertten kurtaran uygulama topun dışarı kaçmasına engel olur. Bu sayede eğlence yarıda kalmadan devam edilir. Halı sahanın üretiminde de bu filelerin yerleştirilmesi için yapısında oluşum yapılmıştır. Halı sahanın özellikle tavan alanı önemli bir bölgedir. Çekilen şut, eğer bu kısımda herhangi bir file olmazsa top giderek daha da uzaklaşabilir. Topun uzaklaşması demek de geri getirme sorununu doğuracaktır.

Halı Saha Tavan Filesi Özellikleri 

 

İzmir Halı saha filesi oluşturulması için öncelikli olarak kurulacak bölgede bir kısmının açık bir kısmının da kapalı olmasına bakılır. Tavan bölümünde yer alacak file bu ortam koşulları olması takdirinde kurulumu gerçekleşir. Tasarımında ise bu detaylara daha çok önem vermek gerekmektedir. Filenin materyali ise her türlü şut ve atışa karşı dayanıklıdır. Topun kaçmasına engel olacak dayanıklılıktadır. Ayrıca bu file tüm iklim durumlarında bile uzun süre kullanılabilir. Yağış çeşitlerine karşı dirayetli yapısı göze çarpıcı şekildedir. Topun aradan kaçamayacak göz aralıklarına sahiptir.

Halı Saha Filesi Montajı

 

İzmir saha ağları montajı kurulurken kesinlikle profesyonel adımlar uygulanması gerekmektedir. Firmamızın uzman ekibinin sunabileceği montaj işleminde tüm teçhizatla aşamalarla istekleriniz yerine getirilir.  Halı sahanın tavan kısmına çıkarak, örülmüş ve özel olarak hazırlanmış fileyi geçirerek montaj işleminin tamamlanması sağlanır. Montaj sayesinde topun kaçması engellenmiş olur.

İZMİR VOLEYBOL FİLESİ

 

Voleybol filesi,  kaliteli ve sağlam iplikten üretilmesi gereklidir. Genellikle düğümlü ağ kullanılır. Göz aralıkları çok geniş olmamalıdır. İstenilen renkte ve ebatta voleybol filesi üretimi yapmaktayız. Uzun ömürlü ve sağlam bu fileler sayesinde sporcuların elleri fileye takıldığı zaman zarar görmeyecek şekilde kalın üretilir. İzmir spor ağları üreten firmamız siz müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.

İzmir saha filesi, futbol, halı futbolu ve voleybol alanlarında kullanılan ağlardır. Bunlar uzun ömürlü, sağlam ve hava şartlarına dayanıklı olmalıdır. Saha tavan filesi futbol maçlarında topun dışarı çıkmasını engellemek için kullanılır. Voleybol filesi ise kaliteli iplikten üretilmeli ve göz aralıkları geniş olmamalıdır. Montajı da profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Açıkçası, firmamız müşterilerine iyi bir hizmet sunmak için çalışmaktadır.

İzmir Saha Filesi